Награди 2015/2016 г.

Награди 2015/2016 г.

Награди 2015/2016 г.

Участия и награди

Международно състезание по информатика и компютърна грамотност „Бобър”

Категория 6-7 клас взеха участие 13 ученика

  1. Кристиана Атанасова Кършелиева – 138т. (1-во място с годишна стипендия от 840 лв.)
  2. Лидия Николаева Енчева – 118т.
  3. Ралица Атанасова Симова – 110т.
  4. Александър Стоянов Маринов – 104т.
  5. Йоан Златинов Попов -99т.
  6. Ивет Димитрова Димитрова – 97т.
  7. Мартин Петров Илиев – 86т.
  8. Георги Иванов Андонов – 85т.
  9. Благовеста Стоянова Стоянова – 79т.
  10. Ирен Миленова Казанджиева – 75т.
  11. Жанет Георгиева Бакърджиева -71т.
  12. Златомир Живков Господинов -63т.
  13. Адам Андреев Арнаудски – 60т.

Категория 8-9 клас взеха участие 5 ученика

  1. Пересвет Денисович Белицкий – 84т.
  2. Христо Георгиев Бакърджиев – 71т.
  3. Доброслав Денисович Белицкий – 60т.
  4. Ахмед Мохамед – 40т.
  5. Павлин Жеков Жеков -23т.

XVIII състезание по математика и информационни техноогии “Свети Николай Чудотворец”

Категория 5-6 клас взеха участие 5 ученика

  1. Йоан Златинов Попов
  2. Явор Александров Караколев
  3. Калоян Димитров Димов
  4. Ясен Василев Костов
  5. Александър Красенов Иванов

Категория 7-8 клас взеха участие 4 ученика

  1. Александър Стоянов Маринов – 99т. (1-во място)
  2. Лидия Николаева Енчева – 78т.
  3. Златомир Живков Господинов – 75т.
  4. Кристиана Атанасова Кършелиева – 59т.

В категория 7-8 клас възпитаниците на СОУ „Св. Св. Кирил и Методий” спечелиха 1-во място за отбор с 311т. и купа.

 

Олимпиада по информационни технологии

Общински кръг взеха участие 12 ученика от тях 6 ученика с пет проекта бяха допуснати до Областен кръг класиране:

Областен кръг

  1. Лидия Николаева Енчева – 1-во място 85т.
  2. Александър Стоянов Маринов – 2-ро място 77т.
  3. Кристиана Атанасова Кършелиева - 3-то място 67т.
  4. Йоан Златинов Попов и Александър Красенов Иванов – 65т.
  5. Георги Иванов Андонов – 59т.

 

 

Лекоатлетически турнир "Тракия" в Стара Загора - 17.04.2016 г.

Явор Георгиев Димитров от IIIб клас се класира на I място в турнира  в дисциплините бягане

60 метра, 300 метра, скок и копие и спечели 4 златни медала.



Математически състезания

Ивона Гайдурлиева, ученичка от IIIв  получи грамота за отлично представяне

на математическото състезание, организирано от на ПМГ „Акад. Н. Обрешков",

Бургас 2016г.

 

"Математика без граници"

През учебната  2015/2016г. в училището се проведоха три кръга от

международното състезание. Участие взеха ученици от I  до V  клас:

Eсенен кръг - 143 участници, 24 медала

Зимен кръг  - 147 участници, 19 медала

Пролетен кръг  - 134 участници, 17 медала

 

       

 

        

 

Гордеем се с победителите!


 

Михаил Стоянов Георгиев от IVа с уникалната си колекция: златни, сребърни и бронзови

медали от международни и национални състезания по плуване.