Състезания

Състезания

Математика без граници

 

Iб клас с класен ръководитил: Мария Чолакова

Радост Михнева - златен медал

Мила Бихлюмова - сребърен медал

Десислава Спасова - бронзов медал

                                                                                 


 

XIX състезание по математика и информационни технологии "Свети Николай Чудотворец"

Математика

Категория 3 клас

Никола Кирилов Янев - (грамота за отлично представяне в състезанието 90 точки)

Александър Ивайлов Вълков - 70 точки

Михаил Петров Бахчеванов - 68 точки

Мила Мирославова Пашова - 66 точки

Отборно класиране - 294 точки - (грамота за отлично представяне в състезанието)

 

Категория 4 клас

Ана Димитрова Димитрова -  (бронзов медал 38 точки)

Ивайла Недялкова Жекова  - 35 точки

Емилия Здравкова Караджова - 25,5 точки

Ивона Янева Гайдурлиева - 21,5 точки

Отборно класиране - 120 точки - II място 

 

Информационни технологии

Категория 5-6 клас

Християн Йорданов Василев - 5 б клас (сребърен медал 82 точки)

Ясен Василев Костов - 6 а клас (грамота за отлично представяне в състезанието 80 точки)

Николай Вълков Панайотов - 6 б (56 точки)

Отборно класиране - 218 точки - I място 

 

Категория 7-8 клас

Мартин Петев Илиев - 7 в клас (бронзов медал 88 точки)

Йоан Златинов Попов - 7 а клас (64 точки)

Георги Иванов Андонов - 7 а клас (57 точки)

Отборно класиране - 209 точки - I място 

 

Категория 9-10 клас

Елизавета Александровна Малянова - 10 в клас  (грамота за отлично представяне в състезанието 65 точки)

Надежда Антонова Красимирова - 10 а клас (40 точки)

Ангел Лазаров Медаров - 10 б клас (26  точки)

Отборно класиране - 131 точки - II място 


ОБЩИНСКО СЪСТЕЗАНИЕ ПО БАСКЕТБОЛ

 

                                 

Алекс Атанасов Костов - 7 в клас

Георги Ясенов Вълков - 7 б клас 

Георги Атанасов Георгиев - 7 в клас

Адам Петров Петков - 7 а клас

Йоан Златинов Попов - 7 а клас

Георги Иванов Андонов - 7 а клас

Тодор Руменов Желязков - 7 б клас

Исмаил Гюрсел Сабри - 7 б клас

 

Отборно класиране - II място